Schody do podkrovia ako schody do oblakov


Ani vás už nebaví na chalupe šplhať na povalu po rebríku? A radi by ste to zmenili. Máme pre vás riešenie, poďte vybaviť vašu chalupu či obytný dom  schodmi  do podkrovia. Taktiež schody do podkrovia nie sú len tak. Aby ste si ich vyrobili sami, musíte byť obdarení potrebnou dávkou zručností, umu, správnym náradím a v neposlednej rade i kvalitným drevom.

Cenovo dostupné schody do podkrovia


Môžeme vám so schodmi ľahko pomôcť. Pozrite sa na našu ponuku niekoľkých typov drevených schodov do podkrovia, ktoré nájdete na našich webových stránkach. Pokiaľ si vyberiete z našich sériovo vyrábaných schodov do podkrovia, máte z polovice vyhrané. Určite ste si týmto výberom schodov do podkrovia ušetrili značnú časť výdajov, ktoré by ste museli investovať do schodov do podkroví vyrábaných na zákazku.

Zostavte si sami schody do podkrovia


Poznáte teda typ schodov do podkrovia, ktorý by sa vám vo vašom interiéri páčil a typovo vyhovoval. Teraz si teda vyberte typ lomenia a rozmery a dozviete sa približnú cenu. Schody do podkrovia vám vyrobíme a dodáme v rozloženom stave, budete si ich teda môcť doma zostaviť. Že vám nevyhovujú rozmery schodov do podkrovia, ktoré ponúkame? Nie je problém, sme schopní schody do podkrovia nastaviť jedným stupňom naviac, alebo môžeme zo schodov do podkrovia nejaký ten stupeň ubrať.

Zábradlie a ďalšie doplnky ku schodom do podkrovia


Ku schodom do podkrovia dodávame taktiež doplnky, ako sú zábradlie, ďalšie prídavné stupne – z dreva bukového alebo smrekového, drevené madlá, hlavice stĺpikov, stĺpiky, sústružené stĺpiky, všetok spojovací materiál, výplne zábradlí a ďalší doplnkový sortiment. Pokiaľ si nevyberiete zo sériovo vyrábaných typov schodov do podkrovia, môžeme sa dohovoriť na konkrétnych schodoch do podkrovia na zákazku.