Schody do neba alebo vyberáme schodisko na mieru pre svoj domov


Viacerí z nás by chceli zútulniť svoj domov, chatu, chalupu, či kanceláriu poschodím, na ktoré povedú  schody . Ďalší zasa budujú domov a radi by uplatnili prvok, akým sú schody. Ako postupovať, pokiaľ nechceme utrácať horibilné sumy za stolára, ktorý vyrobí schody na zákazku a cena schodov do neba sa môže vyšplhať do závratných nebeských výšok?

Schody pre rekreačné objekty i zložité interiéry


Naša firma, ktorá má skúsenosti siahajúce hlboko do minulosti – do roku 1988, sa špecializuje na drevovýrobu obsahujúcu produkciu drevených domčekov, rekreačných objektov, drevených schodísk a zábradlí. Čo sa týka drevených schodísk, zaoberáme sa prevažne výrobou deviatich typov schodísk rôznych typológií, ktoré sú určené pre rekreačné objekty a podkrovné objekty a priestory, kde nie je miesto pre veľké schody. Potom však produkujeme i schody, ktoré sa majú stať hlavným prvkom obydlia, dôležitým srdcom interiéru. Tu uplatňujeme objednávky a výrobu na zákazku.

Výber schodov, doplnkov a povrchových úprav záleží len na vás


Pokiaľ si vyberiete sériovo vyrábané schodisko z našich webových stránok, nie je problém zhotoviť ho, prípadne upraviť a dodať vám podľa vašich požiadaviek. Okrem optimalizácie rozmerov podľa vášho priania si schody môžete nechať povrchovo upraviť k svojmu obrazu a ešte si vybrať doplnky. Schody a schodisko, vrátane zábradlia a doplnkových prvkov, vám dodáme rozložené a vy si ich doma môžete zostaviť. Výhodou tohto postupu je tak nízka cena schodiska.

Ako postupovať pri výbere správnych schodov


Keď už poznáte rozmery, vyberiete si z našej ponuky schody, ktoré budú lahodiť vášmu oku a zároveň budú designérsky pasovať do vášho interiéru. Ďalej by ste mali poznať typ lomenia, ktorý potrebujete. Každé schody a schodisko majú svoj katalógový list, v ktorom sú uvedené rozmery vrátane výškových modifikácií. Každé schody sa dajú upraviť orezaním nášľapov, skrátením prvého stupňa, prípadne pridaním jedného nástupného schodu. Tieto úpravy sa neprejavia len na konštrukčnej výške, ale i v pôdorysových rozmeroch, ktoré nájdete práve v katalógových listoch. Vďaka týmto úpravám môžeme vyhovieť prianiu každého zákazníka.