Samonosné schody ako záchranný rebrík interiéru


 Samonosné schody  sú skvelou voľbou pre akýkoľvek interiér. Či už sa jedná o rekreačný objekt, ako je chalupa, chata, priestor povaly, alebo o klasický murovaný byt, dom, alebo novostavbu. Samonosné schody, to nie je len rebrík. Jedná sa o dôležitý stavebný prvok v objekte, kde je potreba spojiť dve poschodia, alebo umožniť obyvateľom jednoduchý prístup k vyvýšeným častiam objektu.

Samonosné schody mnohých typov, rozmerov a lomení


Špecializujeme sa na sériovo vyrábané samonosné drevené schody, ktoré si môžete vybrať z našej ponuky. Ponúkame deväť druhov rôznych samonosných schodov, medzi ktorými určite objavíte schody či schodisko vrátane doplnkov podľa svojho gusta. Pokiaľ ale budete mať konkrétnu predstavu, ako by mali vaše samonosné schody vyzerať, a v našej ponuke ich nenájdete, nie je problém dohodnúť sa na výrobe samonosných schodov na zákazku, teda podľa vášho priania.

Cenovo najdostupnejšie samonosné schody


Sériovo vyrábané samonosné schody sú pochopiteľne cenovo dostupnejšie. Nemusíte sa ale báť, že schody ktoré si vyberiete, bude mať určite váš sused, alebo dokonca svokra. Na našich webových stránkach si zadáte typ produktu – samonosných schodov, ktoré sa vám páčia, zadáte požadované rozmery a teda výšku a šírku. Ďalej nezabudnite na typ lomenia. Na výber máte medzi priamym, rebríkovým, spodným lomením, horným lomením a stredovým lomením.

Samonosné schody s úpravami a doplnkami podľa vášho výberu


Rozmery môžeme spoločne upraviť tak, aby čo najpresnejšie vyhovovali stavebným požiadavkám. Ďalej sme samozrejme schopní vykonať povrchové úpravy podľa vašich prianí. K samonosným schodom dodávame mnoho doplnkov, samozrejmosťou je schodisko. Stačí si len vybrať. Samonosné schodiská zákazníkom dodávame v rozobranom stave, a tí si ich potom doma sami zostavia po vzore stavania stavebnice lego.