Drevené schodisko môže byť srdcom interiéru


V drevenej chalupe, podkrovnej nadstavbe, ale i v bežnom murovanom dome môžu hrať svoju nezabudnuteľnú úlohu  drevené schodiská . Drevené schodiská, ktoré sa buď prvoplánovo alebo na druhý pohľad stanú dominantou interiéru. Interiér môže byť najprv nevýrazný, všedný, ale pokiaľ sa do neho umiestnia na správne miesto schody, ktoré samozrejme nepovedú odnikiaľ nikam, ale budú plniť svoju úlohu – v ten moment sa interiér vášho príbytku či rekreačného objektu stane niečím neobvyklým.

Nízka cena sériového dreveného schodiska


Ak váhate, či si nechať drevené schodisko zhotoviť na mieru stolárom, alebo si objednať drevené schodisko aj s doplnkami, síce sériovo vyrábaného, ale s možnosťou úprav podľa vášho priania, na mieste je zvážiť, koľko do schodiska chcete investovať. Cena u dreveného schodiska hrá naozaj veľkú úlohu. Nami vyrábané a dodávané drevené schodiská sú niekoľkonásobne lacnejšie než drevené schodiská vyrábané stolármi na mieru.

Ľahký výber dreveného schodiska


Pritom u nás si môžete vybrať hneď z viacerých typológií drevených schodísk. Môžete si z našej ponuky vybrať cenovo najdostupnejšie masívne schodisko, ktoré má vopred stanovené rozmery. Prezrite si ich na našich webových stránkach a rozhodnite sa, či by rozmermi a typom nevyhovovali práve vašim požiadavkám. Pokiaľ si budete chcieť vybrať drevené schodisko, ktoré bude presne pasovať do vášho interiéru, zadajte si do nášho takzvaného modifikátoru požiadavky na lomenie a rozmery a budete mať viac menej jasno, ktoré drevené schodisko chcete.

Drevené schodiská na zákazku


Modifikátor po vás bude chcieť dva údaje, ktoré musíte zadať. Vyberte si z ponuky buď priame a rebríkové lomenie, spodné lomenie, horné, alebo stredové lomenie. Ďalej zadajte požadované rozmery a to požadovanú výšku a šírku. Vyjdú vám varianty dreveného schodiska, medzi ktorými si určite vyberiete. Pokiaľ budete chcieť schodisko na mieru, aj toto prianie vám môžeme ľahko splniť. Zadajte si požadované parametre a cenu dreveného schodiska sa ihneď dozviete.